INFORMACJE

mailWyślij wiadomość
mailZdjęcia użytkownika
mailOgłoszenia użytkownika
 
fundacje.pl
 
fundacje.pl
 
nazwa skróconaFundacja CMP
nazwa rozszerzonaFundacja CMP - Czy mogę pomóc?
ulicaPuławska 33
kod pocztowy/gmina/miasto05-500 Piaseczno
województwo/stanmazowieckie
krs/regon/NIP0000324016 / 141763585 / 1231177779
telefon / fax022 737 50 22 / 022 737 50 2
adres WWWwww.czymogepomoc.pl
adres emailpomoc@czymogepomoc.pl
nazwa bankuRaiffeisen Bank Polska S.A.
numer konta bankowego45 1750 0012 0000 0000 1130 6292
kategoriaLeczenie, profilaktyka, zdrowie i uroda
 
 Zdjęcia      Ogłoszenia      Mapa
 
opis działalności
Czy mogę pomóc - pierwsze litery tworzą skrót CMP - tak jak nazwa firmy Fundatora - Centrum Medycznego Puławska (CMP). Czy mogę pomóc? To podstawowe pytanie, które sobie zadawaliśmy. Stwierdziliśmy, że możemy, że możemy pomóc, dlatego powołaliśmy do życia fundację.
Kiedy zobaczyliśmy, że nasz głos może się liczyć i że dzięki naszej podstawowej działalności medycznej możemy dotrzeć z informacją o potrzebujących do setek i tysięcy osób - nie mogliśmy nie skorzystać z okazji.Gdzie działamy?

Chcielibyśmy swoim zasięgiem obejmować te miejsca i te lokalne społeczności, w których znajdują się nasze przychodnie a także przychodnie partnerskie, których sieć coraz większą budujemy w Polsce. Liczymy na wsparcie lokalnego biznesu - przedsiębiorców o otwartych sercach i portfelach, rozumiejących swoje działania przedsiębiorcze jako dawanie siebie.

Nie chcemy ograniczać dobroczynności. Dobroczynność chcemy rozumieć jak najszerzej, chcemy pomagać tym, którzy pomocy potrzebują, chcemy dostrzegać ludzkie potrzeby w najróżniejszych ich wariantach - potrzeby finansowe, potrzeby rozwoju, potrzeby integracji.

Chcemy działać i pragniemy tą silną potrzebę działania rozlewać jak najszerzej. Szukamy wolontariuszy informacji - ludzi, którzy znając swoje lokalne środowisko, będą w stanie nam pomóc działać - podpowiedzą, kto potrzebuje pomocy i jak można ją zrealizować.

Jak działamy?

Czasem kupimy leki lub protezę, czasem zmodernizujemy mieszkanie, kiedy indziej wyremontujemy dom dziecka lub samotnej matki, a jeszcze kiedy indziej zbudujemy plac zabaw dla dzieci. Każdy problem jest różny i może być obserwowany w różnej perspektywie - w perspektywie pojedynczego człowieka, rodziny czy lokalnej społeczności.

Nad każdym problemem chcemy się pochylić indywidualnie. Pieniądze nie zawsze muszą być rozwiązaniem, czasem konieczne będzie dobre słowo, pomoc fizyczna, zrobienie zakupów osobie potrzebującej czy poczytanie książki.

Chcemy budować społeczeństwo prawe i prawdziwe, chcemy wzmacniać to co dobre, chcemy aktywizować ludzi do pomocy. Chcemy angażować się w wydarzenia i działania, mające na celu poprawę bytu lokalnych społeczności. Chcemy angażować się w działania, mające na celu poprawę krajobrazu za oknem, zgodnie z zasadą, że w piękniejszym świecie lepiej się żyje.

Kogo szukamy?

* Szukamy tych, którzy potrzebują pomocy
* Szukamy tych, którzy chcą poszukiwać potrzebujących pomocy
* Szukamy tych, którzy chcą finansować pomoc
* Szukamy tych, którzy chcą pomagać

Wszystkich zapraszamy do współpracy.

Świat jest tylko taki, jakim go sobie stworzymy. Chcemy tworzyć z radością.
 
 
 
  O NAS WIADOMOŚCI REKLAMA REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI KONTAKT