mojaRodzina.eu
       sefir.pl
 
WYSZUKIWARKA FUNDACJI
 Nazwa    
 Kategoria 
 Województwo 
Załóż nowe konto
Zapomniałeś hasła?
  NASZA MISJA

Portal fundacje.pl powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na dostęp w jednym miejscu do informacji o fundacjach, stowarzyszeniach i innych organizacjach pożytku publicznego.

To miejsce w którym można uzyskać informacje na temat funkcjonujących w naszym kraju organizacji pożytku publicznego. Można poszukać danych fundacji, której chcemy przekazać 1% podatku dochodowego, jak również poprzez nawiązanie bezpośredniego kontaktu z fundacją, przekazywać inną pomoc, dotacje i wsparcie dla tych organizacji.

To miejsce w którym organizacje pożytku publicznego, mogą umieszczać informację o zakresie swojej działalności, realizowanej misji, zdjęciach ze zrealizowanych przedsięwzięć.
To także miejsce w którym organizacje pożytku publicznego mogą umieścić informacje na temat swoich sponsorów, złożyć podziękowania i informować o realizowanych akcjach.

Korzystanie z tych funkcjonalności jest BEZPŁATNE i wymaga jedynie aktywowania przez organizację konta w ramach portalu.

To miejsce w którym podopieczni tych organizacji pożytku publicznego, mogą dzielić się swoimi wrażeniami i podziękowaniami dla fundacji w ramach jej forum. Warunkiem wykorzystania tych możliwości jest założenie przez takiego użytkownika bezpłatnego konta w ramach portalu.

W ramach rozwoju portalu, realizowane będą dodatkowe funkcjonalności umożliwiające umieszczanie informacji i anonsów, dotyczących realizowanych przez fundacje akcji. Mogą być realizowane także inne funkcjonalności i udogodnienia, zgłaszane przez poszczególne organizacje pożytku publicznego.
autorzy i właściciele portalu fundacje.pl

 
 
  O NAS WIADOMOŚCI REKLAMA REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI KONTAKT