mojaRodzina.eu
       sefir.pl
 
WYSZUKIWARKA FUNDACJI
 Nazwa    
 Kategoria 
 Województwo 
Załóż nowe konto
Zapomniałeś hasła?
  NASZA OFERTA

Tworzenie i ciągły rozwój portalu fundacje.pl, finansowany jest z wpływów z tytułu płatnej reklamy na łamach portalu i usług pozycjonowania danych na nim przedstawianych. Dodatkowo może być finansowany z wpływów z tytułu rocznego abonamentu, dla użytkowników nie spełniających wymogów polityki afiliacyjnej.

Standardowy wpis i korzystanie z portalu nie są obciążone żadnymi opłatami, pod warunkiem spełnienia przez użytkownika wymogów polityki afiliacyjnej portalu. W przypadku możliwości skorzystania z opcji płatnych, każdorazowo użytkownik jest wcześniej o tym informowany, przed uruchomieniem usługi i mechanizmu ich naliczania.


A.
Wysokość opłat za umieszczanie płatnych REKLAM na łamach portalu, ustalana jest każdorazowo indywidualnie. W tej sprawie prosimy o kontakt, pod numerami wskazanymi w sekcji Kontakt.


B.
W ramach 12-miesięcznego płatnego abonamentu, użytkownik nie spełniający zasad polityki afiliacyjnej otrzymuje dostęp do funkcjonalności serwisu, umożliwiających umieszczanie i publikowanie danych w zakresie:
- danych rejestrowych organizacji pożytku publicznego,
- konta pocztowego obsługiwanego w ramach portalu fundacje.pl,
- zdjęć ze zrealizowanych akcji organizacji,
- publikowanych ogłoszeń organizacji,
- innych danych, umieszczanych w ramach rozbudowywanych funkcjonalnoścu serwisu.
Roczna, 12-miesięczna opłata abonamentowa wynosi 99,- netto, i jest powiększona o 23% stawkę podatku VAT.


C.
Aktywowanie i utrzymanie konta użytkownika, w postaci osoby fizycznej, w każdym przypadku jest BEZPŁATNE.


D.
Zgromadzoną nadwyżkę środków finansowych, przeznaczamy na promowanie portalu fundacje.pl w prasie i sieci Internet, celem upowszechnienia informacji o portalu, jako miejscu pozyskania aktualnej wiedzy na temat organizacji pożytku publicznego w Polsce.


cennik obowiązuje od dnia 1 maja 2010r.

Właściciel portalu zastrzega sobie możliwość zmiany cennika. W takim przypadku poinformuje o tym fakcie swoich użytkowników za pośrednictwem wewnętrznej poczty portalu fundacje.pl, na conajmniej 14 dni kalendarzowych przed wejściem w życie nowych regulacji. Nowe regulacje mogą ustalać inne zasady rozliczeń, dla umów zawieranych od dnia wejście w życie nowego cennika.

 
 
  O NAS WIADOMOŚCI REKLAMA REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI KONTAKT